Stalino jaunystė

Autorius:

Kategorija:

Leidimo data:

8.50€

Būklė: Labai gera
Miestas: Šiauliai
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Pardavėjas

VIP

knygusleptuve
(913)
Skelbimo komentaras:

F

Santrauka:

Jo nusikaltimai revoliucijos labui ir nuopelnai revoliucijai buvo kur kas didesni, nei manyta...

Pirmą kartą savo knygoje Simonas Sebagas Montefiore atskleidžia, kaip jaunas plėšikas Josifas Stalinas, nesibaidęs bankų plėšimo, šantažo ir žmogžudysčių, virto kraujo ištroškusiu diktatoriumi, bebaimiu karvedžiu, genialiu strategu ir politiku. Despotą galima atpažinti labai anksti: draugai virsta priešais, be skrupulų manipuliuojama žmonėmis, paranojos daigeliai krinta į derlingą dirvą, o spalvinga, nuotykių romano verta jaunystė rodo ne tik žiaurumą ir klastą, bet ir puikų išsilavinimą, poetinį talentą, pasaulio bei žmonių pažinimą.
Norint suprasti blogį, būtina apnuoginti jo šaknį. Pasaulinio garso britų istoriko S. S. Montefiore knyga – tai nepaprastai išsamiais moksliniais tyrimais ir Rytų blokui neprieinamais šaltiniais paremta istorija apie vieną prieštaringiausių XX a. asmenybių. Tai naujas Vakarų Europos mokslininko požiūris į Stalino jaunystę.

Simonas Sebagas Montefiore (g. 1965) – britų rašytojas, kurio knygos tapo skaitomiausios ir išverstos jau į daugiau nei 35 kalbas. Catherine the Great & Potemkin buvo nominuota Samuel Johnson, Duff Cooper ir Marsh Biography premijoms. Knyga Stalinas: Raudonojo caro dvaras laimėjo 2004 British Book Awards Metų istorinės knygos titulą. Stalino jaunystė laimėjo LA Times Book Prize in Biography (JAV), Costa Biography Prize (JK), Kreisky Prize for Political Literature (Austrija) ir Le Grand Prix de la Biographie Politique (Prancūzija). Kompanijos Miramax Films ir Ruby Films įsigijo teises ir šiuo metu kuria filmą pagal Stalino jaunystę. S. S. Montefiore – ir romano Sashenka autorius. Naujausia jo studija vadinasi Jerusalem: the Biography – tai naujas požiūris į Vidurinių Rytų istoriją.

Šis narys parduoda knygų: 1350

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau